331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

למה לבחור בנו?

אזורי השירות של החברה הם מנתניה ועד באר שבע, כאשר צוותי ניקיון מציעים את השירות באזורים השונים בארץ.

ניקוי שטיח בסלון

פרש קלין – אודות

אם חיפשתם חברה לניקוי כל סוגי הריפודים, השטיחים, הווילונות ושירותי ניקיון ברמה מקצועית עם צוות מיומן, הגעתם ליעד! חברת פרש קלין, החלה את דרכה בארה"ב, כאשר העסק פעל כ-4 שנים. כאשר בעל החברה חזר לישראל לפני 5 שנים  והעתיק כאן את החברה, הוא המשיך את המסורת האמריקאית והכוונה היא לחומרי ניקוי מקצועיים המיובאים מארה"ב, יחס חם, שירות אדיב ומקצועיות ללא תחרות. חברת פרש קלין חרטה על דיגלה את היחס  החם ללקוח, יעוץ, ומקצועיות ללא ליאות.

התאמת חומרי הניקוי לפי סוג הריפוד והשטיח

לפני שהחברה מתחילה לנקות אם את הריפוד או השטיח בבית הלקוח, במשרד או בבתי העסק השונים, היא שולחת נציג מקצועי מטעמה, אשר יאבחן את סוג הבד   או העור של הספות או ל סיבי השטיח, מה שגורם להצלחה וניקיון מופתי, תוך שמירה על השטיחים או הספות.

לחברה מלבד חומרי ניקוי איכותיים, גם ציוד מהמשוכללים בעולם. הלקוחות הם מעל לכל דבר ולכן, עמידה בזמנים מהווה חלק בלתי נפרד מהשירות.כל ריפוד ושטיח, עובר טיפול מקצועי ומיומן, כאשר השטיחים לדוגמא, עוברים שאיבה יסודית, ניקוי , קרצוף ועד לייבוש המוחלט.

שירותים מיוחדים שאנו מציעים

חברת פרש קלין, מציעה מגוון שירותי ניקוי מקצועיים הכוללים:

ניקוי ריפודים

ניקוי שטיחים ביתיים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי וחיטוי מזרונים

ניקוי ווילונות

ניקוי כיסאות מרופדים

ניקוי של שטיחים

יוקרתיים במפעל החברה

ניקוי יסודי

של משרדים ובתים לפני אכלוס

ניקוי חלונות בגובה

בתים פרטיים, משרדים ועוד

אחריות על כל סוגי הניקוי

חברת פרש קלין, מציעה אחריות מלאה על כל סוגי הניקיון ומציעה את שירותיה המקצועיים הן  במגזר העסקי, המוסדי וכן, במגזר הפרטי. ניתן לשלם באשראי ובתשלומים לפי בחירת הלקוחות.

לקוחות מוכרים שאנו מבצעים שירות ניקוי קבוע

חלק גדול מלקוחותינו, ממליצים עלינו בחום וכן לקוחות מוכרים שאנו מבצעים אצלם שירות קבוע של ניקיון  ואלה הם: איכה נדל", משרדי הרשת יינות ביתן, חברות תיירות REAL ESTATE AGENCY, חברות תיירות, בתי אירוח ועוד. החברה מדורגת באפליקציית איזי. נשמח לשרת אתכם ולצרף אתכם למאגר לקוחותינו.

תפריט נגישות

Scroll to Top