331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

ניקוי כסאות

ניקוי כיסאות – רק אצל חברות ניקיון בקיאות

כאשר אנו נתקלים בכיסא מלוכלך, לא נרצה לשבת עליו. מדובר על מראה דוחה ולא אסתטי. אם לא נטפל בכתמים על ריפוד הכיסא, הכתמים ייספגו לעומק וקשה יהיה להסירם. זו הסיבה, כי יש לפנות לחברת ניקוי כיסאות המתמחה בניקוי כל סוגי הריפוד, מבד, קש, ראטן, עור ודמוי עור, על מנת לשמור על מראה נקי, אסתטי וחדש.

כיצד מנקים כיסאות מבד?

על מנת לתחזק ולנקות נכון כיסא בד, עליכם תחילה להבריש את הכיסא באמצעות מברשת שהיא בעלת סיבים עדינים. השלב הבא הוא שאיבה של הכיסא להסרת הלכלוך שעשוי להכיל אבק, שיער וסיבי פרווה של בעלי חיים. אם נתקלתם בכתם, תוכלו להשתמש עם חומרים ביתיים כגון חומץ מהול עם מים ולספוג אותו בעזרת מטלית נקייה. שפשפו את בד הכיסא עם מברשת והניחו את הכיסא בצד לייבוש.

יש לכם כיסאות מריפוד עור? – כיצד מנקים אותם?

אם יש לכם כיסאות  עם ריפוד עור, עליכם לתחזק אותם לפי ההוראות הבאות: שאבו את הכיסאות באמצעות שואב אבק, כאשר אתם מפעילים אותו על מהירות נמוכה. במידה והבחנתם בכתם על הריפוד, יש לערבב סבון כלים מהול במים ולהספיג את החומר באמצעות מטלית רכה. במידה והכתם עדיין נשאר, טבלו מקל אוזניים בתערובת של חומץ ומעט מאוד אלכוהול ומרחו בעדינות על הכתם. אם ברצונכם לרכוש מוצרים לניקוי ריפוד כיסאות מעור, התייעצו תחילה עם חברת ניקוי כיסאות, המתמחה גם בניקוי ספות עור, כך שתוכלו לקבל המלצות יעילות לניקוי יסודי ונכון של ריפוד העור מבלי לפגוע בו.

רכשתם כיסאות מקש? – כיצד תשמרו על ניקיונם?

ניקוי כיסאות קש מהווה פעלה די פשוטה, פשוט עברו על הקש באמצעות מטלית ספוגה היטב והכתמים ייעלמו, אותו ניקוי מתאים גם לריפוד העשוי ראטן.

ריפוד כיסאות חדר האוכל מלוכלך? – מה עושים?

כיסאות פינת האוכל המיוצרים מבד, מתלכלכים במהרה ובכלל, פינת האוכל היא מקום לפורענויות. בשולחן זה, אנו אוכלים עם בני המשפחה ומארחים ולא כולם נזהרים, כך שכתמים על כיסאות הבד יראו מהר מאוד. אם ישנם כתמים, נסו תחילה לערבב אבקת כביסה ומים חמימים, במיוחד אם הנכם מעוניינים להסיר כתמי אוכל או שתן. תחילה יש לשאוב באופן יסודי את הכיסאות ולאחר מכן יש לשפשף מטלית נקייה ויבשה, על מנת שהנוזלים ייספגו.

ניקיתם את ריפוד בכיסאות ועדיין ישנם כתמים? – מה עושים?

אם הקפדתם על ההוראות של ניקוי עצמי של ריפוד הכיסאות ועדין אתם מבחינים בכתמים, פשוט אין ברירה אחרת, כי אם להזמין את שירותיה של חברת ניקוי כיסאות. לחברה חומרי ניקוי מקצועיים וכן, מכונות ניקוי מהמשוכללות ביותר שיגרמו לכל כתם או לכלוך להיעלם. לחברה אחריות מלאה על כל סוגי הניקוי הכוללים: ניקוי כיסאות, ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי ווילונות, ניקוי לפני אכלוס, ניקוי משרדים, ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי חלונות בגובה, ניקוי וחיטוי מזרונים ועוד.

האם בכל כתם שאנו מבחינים יש להזמין חברת ניקוי כיסאות?

התשובה היא לא, היות ויש לתחזק באופן שוטף ולהיות ערים לכל כתם או לכלוך. חברת ניקוי כיסאות, יש להזמין אחת לשנה, על מנת לשמור על הריפוד של הכיסאות. שימו לב להוראות של צוות הניקיון, כך שתחזוקה נכונה רק תאריך את חיי הכיסאות ובכך תימנעו הוצאות מיותרות כמו רכישת כיסאות חדשים.

תפריט נגישות

Scroll to Top