331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים  – לשמירה על הבריאות

המזרון הוא המקום שבו אנו ישנים ונחים. מצד שני אנו לא מייחסים חשיבות לכל קרדית האבק, לחיידקים וכל מה שעשוי לגרום לנזק בדרכי הנשימה. גופנו, במיוחד בלילה כאשר אנו ישנים, מפריש זיעה, שומן, רוק וכל אלה חודרים למזרון שלנו. זו הסיבה כי ניקוי מזרונים הוא בגדר חובה על כל בית.ישנם אנשים שסובלים מבעיות בדרכי הנשימה כגון אסטמה שרגישים במיוחד לזיהום מחיידקים.

האם מומלץ לנקות מזרון  בכוחות עצמכם?

כאשר אתם מעוניינים לבצע ניקוי מזרונים, יש להיזהר מהרטבה של המזרון, מה שעשוי להרוס את הקפיצים במזרן ולגרום להם להחליד וכן, להצטברות של בקטריות ועובש בגלל מים עומדים שנספגו עמוק במזרון. אם ישנו כתם, תוכלו לנקות באופן מקומי את הכתם, באמצעות אבקת כביסה מהולה עם מים, כאשר אתם מרטיבים מעט את המטלית, סוחטים היטב ומורחים אבקת כביסה על המזרון. ניתן להשתמש בניקוי הכתם באותה השיטה באמצעות סבון כלים וכן, חומץ מהול עם מים יכול לסייע המון בהסרת הכתם על המזרון.

ניקוי מזרון מקצועי יהווה את המענה הנכון והנקי ביותר למזרונים שלכם

אין כמו ניקוי מזרונים מקצועי, כאשר חברה המתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים, כולל מזרונים, תגיע עם מכונות הניקוי הייעודיות וחומרי הניקוי שיותאמו במיוחד לסוג המזרון שלכם. ראשית, איכות השינה שלכם ישתפר, הנשימה שלכם תהיה נקייה יותר, ללא אבק, קרדית האבק, חיידקים מזיקים ועוד. חומרי הניקוי של חברת ניקוי מזרונים, מבצעים אף חיטוי עמוק.

כיצד מתבצע ניקוי מזרונים מקצועי?

ממש כשם שמנקים ספות בד, כך מנקים ומחטאים מזרונים. מכונה מיוחדת מחדירה מים וחומר ניקוי ואז מכונה ייעודית ומקצועית, מקרצפת את המזרון. לאחר מכן, מפעילים מכונה שואבת את המים המלוכלכים. פעולה זו עשויה לחזור על עצמה, עד שהמים שיישאבו יהיו נקיים לחלוטין. את המזרון יש לייבש באוויר הנקי או אפילו לתת לשמש לחדור לחדר, על מנת שהמזרון יתייבש.

כיצד לתחזק נכון מזרון?

יש להפוך אחת לחודש את המזרון, כך שהוא יתאוורר. ביום שמש יפה, מומלץ להוציא את המזרון לשמש, מה שיחסל את קרדית האבק שרגישה לאור ושמש. במידה והבחנתם בכתם, נקו אותו מיד. אפשר לנקות את המזרון באמצעות סודה לשתייה, חומץ לבן מהול במים ולהישמר מהרטבה של המזרון עם מים. במידה והכתם לאחר הניקוי עדיין לח, ניתן לייבש אותו באופן נקודתי עם מייבש שיער.

מתי מומלץ להזמין חברת ניקוי מזרונים?

אם הבחנתם בכתם קטן, תוכלו לנקות אותו בעצמכם, אך בכללי, יש להזמין חברת ניקוי מזרונים אחת לשנה, היות וגם אם המזרון נראה לכאורה נקי, הוא חייב ניקוי וחיטוי ואפילו מומלץ לבצע ניקוי מזרונים בקיטור. לחברות ניקוי ריפודים, ישנה מכונת קיטור שהיא האידיאלית בניקוי מזרונים, משום שהיא אינה מחדירה מים, מחסלת את קרדית האבק ואת החיידקים הנמצאים במזרון. למעשה שתי השיטות של הניקוי יעילות, אך כאשר ישנם כתמים קשים, הקיטור ימיס אותם ולא יהיה צורך במים לניקוי המזרון.

מזרון הוא מוצר חיוני ויקר – שמרו עליו

יש לדעת, כי שמירה על ניקיון המזרון היא חשובה ואין מדובר רק על אסתטיות, כי אם על היגיינה. אנו מבלים זמן רב בשינה ולכן, יש לשמור על מזרון נקי, היות ובלילה הנשימה שלנו הרבה יותר כבדה ולכן חשוב כי המזרון יהיה נקי. כאשר תזמינו חברה לניקוי מזרונים, בקשו הוראות תחזוקה על מנת לשמור על המזרון לעוד כמה שנים ולשמירה על ההיגיינה של המזרון.

תפריט נגישות

Scroll to Top