331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד – כל המידע היעיל

כאשר תזמינו חברת ניקוי ספות בד, על החברה להחליט באיזו שיטה הספות יתנקו. הסיבה היא שקיימות כמה סוגים של ניקוי ספות העשויות בד. החברה תחליט לפי סוג הבד ומצב הספות, באיזו שיטה יש לנקות אותן. למשל, ניקוי ספות באמצעות קיטור, תהיה שיטה יעילה להסרת כתמים עקשניים וקטילת הבקטריות וקרדית האבק. קיים גם הבדל במחיר של ניקוי ספות בשיטה הסטנדרטית, שהיא ניקוי ספות באמצעות מכונות שמקרצפות לאחר החדרת מים וחומר ניקוי שמתאים לסוג הבד של הספה. המים ישאבו והחברה באמצעות הצוות המקצועי שלה, תחזור על הפעולה כמה פעמים עד שהמים יצאו נקיים מהספות.

האם ניקוי ספות בעזרת מכונות מתאים לכל סוג הספות?

התשובה היא לא, היות ורק ניקוי באמצעות מכונות שפועלות על מים וחומרי ניקוי  כמו סבון מיוחד, מתאימים רק למטרת ניקוי ספות בד, היות וישנם חומרים אחרים כמו עור, אלקנטרה ובדים נוספים אחרים שייטות הניקוי במקרים אלה, תהיינה שונות. גם מבחינת חומרי הניקוי, חשוב לציין כי,ישנם סוגים שונים של בד כגון: ספות העשויות מבד פשתן, משי, כותנה, פייבר וכדומה. למשל ניקוי ספות בד  בקיטור יתאים לכל סוגי הבד, אך תמיד יש להתייעץ עם מומחה בתחום ניקוי ספות בד, מה שיגרום לבחור את שיטת הניקוי היעילה ביותר.

כתם עקשן שקשה לנקות? אל תנקו לבד

לעיתים ישנו כתם שקשה להסיר אותו ואפילו מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום של ניקוי ספות בד. כתם כגון מיץ,יין,קיא, שתן, שומן גוף, כתם של מזון או שמן, יהיה ממש קשה להסיר. שימוש על דעת עצמכם בחומרי ניקוי חזקים שאינם מתאימים לסוג הבד של הספות שלכם, יגרום לנזק בלתי הפיך לספה וחבל. כמו כן, שימוש עם מים בניקיון עצמי של הספות, יגרום לעובש, חיידקים ואפילו נזק לקפיצים של הספה שיחלידו במקרה זה. זו הסיבה כי עדיף להזמין חברה מקצועית שתחליט באיזו שיטה ובאילו חומרי ניקוי יש לנקות את הספות שלכם.

ניקוי ספות בד באחריות מלאה

תמיד אל תשכחו, כי חברה מקצועית של ניקוי ספות בד, תעניק לכם אחריות מלאה על הניקוי. זו הסיבה שמומלץ תמיד להזמין שירות ניקוי ספות בד, כך שהספה היוקרתית שלכם, לא תלך לאבדון כי אם תישמר לשנים רבות, מה שמהווה עבורכם חיסכון ברכישת ספות חדשות שתעלינה הרב יותר מאשר ניקוי מקצועי. אם החלטתם להזמין חברת ניקוי ספות בד  לפני בוא החגים, שריינו לכם מקום לפחות חודש מראש, היות ובתקופת החגים, המון אנשים מזמינים את השירות.

תפריט נגישות

Scroll to Top