331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

ניקוי ספות עור

שירותי ניקוי ספות עור של חברת פרשקליין – שירות מקצועי ע״י מנקה ספות עור מוסמך ומנוסה, הזמינו מומחה לטיפול בספות עור בתל אביב. לתיאום והדגמה צרו קשר כאן

ניקוי ספות עור – טיפים יעילים

ישנם סוגים שונים של ספות שיש לתחזק כגון ניקוי ספות בד. חשוב לדעת, כי ניקוי ספות העשויות בד, שונה מאשר ניקוי ספות עור. מדובר על חומר גלם שונה לחלוטין, שיש בו נקבוביות, ממש כמו העור של בני האדם או של בעלי החיים. יש לנקות באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים בצורת קרמים שמתאימים למטרה ספציפית זו. ישנם אנשים שמעוניינים לחסוך ולנקות בעצמם את ספות העור שבסלון ביתם, אך תחילה חשוב לדעת כי זיהוי הכתם הוא השלב החשוב ביותר. אם אינכם יודעים ממה נובע הכתם, התייעצו עם המומחים של חברת ניקוי ספות מעור.

ניקוי ספות עור – עשה ואל תעשה

שימו לב, ניקוי ספות עור, אסור לבצע עם מים וסבון, כי אם רק בחומרי ניקוי שמתאימים לפי סוג העור של הספה. חשוב לציין, כי ישנם כמה סוגים של עור ויש להתאים את חומר הניקוי לפי סוג העור שממנו מיוצרות הספות שלכם. שימו לב, לא מומלץ לנקות בכל חומר ניקוי, מה שעשוי לגרום להרס הספה וחבל, כי ספת עור היא הספה היקרה ביותר. כאשר אתם מבחינים בכתם על ספת העור, יש לנסות להסיר את הכתם בעזרת מטלית רכה אשר טבולה בחלב פנים ואז לעבור על הכתם עם מטלית רכה ויבשה.

מדוע מומלץ להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות עור?

בגלל שספות עור עולות הרבה כסף, יש לדאוג לניקוי יסודי ומקצועי של חברה המתמחה בתחום של ניקוי ספות עור. חברה מקצועית שתנקה עבורכם את ספות העור, תעניק אחריות על ספות העור וכן, תקבלו הוראות תחזוקה שיסייעו לכם לשמור על הספות שלכם נקיות לאורך זמן.יש להימנע מתרסיסים, שמנים או חומר הברקה. יש תמיד להסתייע באנשי מקצוע שמנקים כבר שנים ספות עור על כל סוגיהן.

ההבדל בין ניקוי ספות בד לבין ניקוי ספות עור

כאשר מנקים ספות מעור, חברות ניקוי ספות משתמשות בניקוי ידני בחומרים מקצועיים כגון משחות או קרמים שונים, ואילו ניקוי ספות בד, נעשה במכונות המחדירות מים וחומרי ניקוי, מכונות קרצוף, ומכונת שאיבת המים מהספות. כאמור, אסור להשתמש בכלל במים, או חומרי ניקוי כגון דטרגנטים למיניהם בספות עור.

החדרת לחות הברקה וניקוי מושלם של ספות העור

כל מה שנדרש לניקוי נכון של ספות העור שלכם, הוא החדרת לחות, אך ניקוי מקצועי חשוב לבצע אחת לשנה באמצעות חברה העוסקת שנים בניקוי ספות עור על כל סוגיהן.מומלץ רק אחת לשנה לנקות באופן יסודי את ספות העור ולא יותר, היות וניקוי יתר של ספות העור, עשוי לגרום להן לשחיקה. על מנת לשמור על ספות העור שלכם מטופחות, הישמרו מאכילה בספות, הרחיקו ילדים שמשחקים עם צבעים או מציירים, היות ואחד הכתמים הקשים להסרה הם כתמי דיו וצבע.

ניקוי ספות עור הפוך

עור הפוך נקרא זמש, ישנם חומרי ניקוי ייעודיים. חומרים שמומלצים לניקוי ספות עור הפוך עשוי משעווה ושמנים טבעיים, מה שמסייע לשמירה וניקיון מופתי ובאופן נכון על ספות זמש. יש לשים לב, אם הבחנתם בכתם עקשן, אל תנסו בכוח להסיר כתמים מסוג זה, כי אם להזמין חברת ניקוי ריפודי עור שמתמחה גם בניקוי מעכות ישיבה מעור הפוך וגם בניקוי ספות בד.

תפריט נגישות

Scroll to Top