331856340711895
פרשקלין אווטר

054-391-2990⁩

ניקוי ספות

כאשר אנשים רבים רוכשים ספות חדשות, הם תמיד יהיו מעוניינים לדעת, כיצד מתבצע ניקוי ספות.  הכוונה היא לניקוי מקצועי שלא יפגום בבד של הספה. אנו חיים במדינה שהיא מלאה בלחות ואבק ולכן תחזוקה נכונה…

ניקוי ספות – שירות מקצועי לכל הדעות

כאשר אנשים רבים רוכשים ספות חדשות, הם תמיד יהיו מעוניינים לדעת, כיצד מתבצע ניקוי ספות.  הכוונה היא לניקוי מקצועי שלא יפגום בבד של הספה. אנו חיים במדינה שהיא מלאה בלחות ואבק ולכן תחזוקה נכונה ושוטפת של הספות היא זו שתגרום לספות להיראות נקיות ומצוחצחות כאילו אתמול הן נרכשו מחנות הרהיטים. כאשר רוכשים ספות חדשות, שימו לב תמיד, לסוג הבד ובקשו הוראות תחזוקה וניקיון  מהמוכר או מבעל החנות.

מתי מומלץ להזמין חברה מקצועית של ניקוי ספות?

יש להזמין חברת ניקוי ספות, רק כאשר ישנם כתמים שאינם יורדים מהספות, הצבע אינו נראה חד כמו פעם, אתם מעוניינים לרענן ולהקנות מראה חדש לספות, אז יש להזמין חברת ניקוי ספות. יש לדעת כי ההמלצה של חברות מקצועית המנקות ספות מזה שנים, היא לנקות את הספה אחת לשנה ולא יותר. הסיבה היא שחיקה של הבד, למרות שחברות רבות משתמשות עם חומרי ניקוי עדינים וכאלה שמתאים לסוג בד שהספות שלכם מיוצרות ממנו.

אנשים שמחזיקים בחיות מחמד בבית, או  כאלה שיש להם ילדים קטנים, יצטרכו לשמור על ניקיון ותחזוקת הספות יותר.למשל ריחות רעים אינם יורדים מהספות בקלות ולכן, רק חברה מקצועית שמתמחה בניקוי ספות תוכל לתת את המענה הולם ביותר ולהחזיר עטרה ליושנה.

כיצד לבחור חברת ניקוי ספות מקצועית? – קריטריונים מנחים

שימו לב, כי כאשר אתם מזמינים לביתכם חברת ניקוי ספות, הצעת המחיר לא תתבצע בטלפון. ברגע שזה יקרה, עברו לחברה הבאה. הסיבה היא, כי חברה מקצועית לניקוי ספות, תצטרך לבחון את סוג הבד או חומר הגלם שממנו מיוצרות הספות, תבחן את מצב הספות ורק אז, היא תוכל לתת הצעת מחיר. ישנן ספות שהניקוי שלהן יהיה יקר יותר בגלל הרבה לכלוך שהספות צברו, או ספות שתעבורנה ניקוי קל יחסית והצעת המחיר תהיה נמוכה יותר.

כיצד מנקים ספות באופן מקצועי?

כאשר חברת ניקוי ספות מקצועית תגיע אל ביתכם, הספות תישאבנה היטב באמצעות שואב אבק תעשייתי וחזק. השלב הבא הוא קרצוף הספות עם חומר ניקוי שמתאים לסוג הבד של הספות. השלב הבא יהיה שאיבת המים וחומר הניקוי מהספות ופעולה זו תתבצע מס' פעמים, עד שהמים במכונת הניקוי שהמיכל שלה שקוף, יהיו נקיים לחלוטין. יש להשאיר את הספות יומיים לפחות ואסור יהיה לשבת עליהן עד שהן תתייבשנה לחלוטין. חשוב לציין כי לא כל שיטות הניקוי דומות, למשל, כאשר מדובר בספות עור,אופן הניקוי יהיה שונה והשימוש יהיה ללא מים ובאמצעות קרם ניקוי וחומרי ניקוי שונים מאשר ספות הבד. חברה מקצועית המנקה ספות כבר שנים רבות, תשאיר לכם הוראות תחזוקה עד לניקוי הבא.

תפריט נגישות

Scroll to Top